دیجی آلوم برند برتر تولید پروفیل آلومینیوم
شماره تماس :
09906023060

قیمت آلومینیوم

نوشته شده توسط تیم محتوا

قیمت آلومینیوم

فهرست مطالب

:امتیاز محصول و محتوا

به گزارش “پایگاه خبری گروه دیجی آلوم” به نقل از بورس کالای ایران نوسانات قیمت آلومینیوم در اواخر سال 2017 ، با انتشار خبری مبنی بر کاهش ظرفیت چین یک روند نزولی را در پیش گرفت. ولی در روز های پایانی سال 2017 به دلیل نزدیک شدن به سطح حمایتی هر تن آلومینیوم توانست از مرز 2.25 هزار دلار نیز عبور کند.

این روند در حالی اتفاق افتاد که در سال 2017 بیش از 11.5 میلیون تن از میزان تولیدات آلومینیوم در کشور چین از رده خارج شده بود و یا تا اوایل سال 2018 فعالیت آن کاملا متوقف گردید. و همچنین تولیدات آلومینیوم در این کشور در اواخر 2017 به طور متوالی کاهش پیدا کرد.

تغییرات قیمت آلومینیوم :

در کل در روز های پایانی سال 2017 قیمت فلز آلومینیوم در بورس فلزات لندن یه ازای هر تن روند رشد 12.6 درصدی را در پیش گرفت که عامل اصلی این روند ، کاهش 2.1 درصدی دلار آمریکا طی آن زمان بود.

در سال 2018 تغییرات قیمت نقدی آلومینیوم به ازای هر تن با توجه به نوسانات موجودی آلومینیوم در انبار های بورس فلزات لندن حاکی از این می باشد که قیمت آلومینیوم به ازای هر تن بعد از کاهش آن به زیر سطح 2 هزار دلار حال یک روند افزایشی را در پیش گرفته ؛ مهم ترین عامل این روند افزایشی قیمت آلومینیوم در این برهه ، افت ارزش دلار آمریکا و نزدیک شدن به سطح حمایتی 1.95 هزار دلار به ازای هرتن فلز آلومینیوم بود.

قیمت آلومینیوم در بورس :

طیق پیش بینی های بورس کالای ایران قیمت تقریبی فلز آلومینیوم به ازای هر تن در اواخر ماه فوریه 2018 در بازار جهانی   2219.8 دلار پیش بینی شده و نسبت به هفته ی پیشین 70.9 دلار افزایش قیمت داشته است. همچنین قیمت تقریبی بیلت آلومینیوم در بورس کالای ایران 116956 ریال پیش بینی شده است و نسبت به هفته ی قبل 1349 ریال کاهش قیمت داشته است. ( به قیمت بیلت مبالغ مالیات و … نیز افزوده میگردد.)
در کنار همه این موارد نوع قیمت گذاری محصول تولید شده وابسته به اینکه چه پروفیلی باشد متفاوت است به طور مثال قیمت درب و پنجره یا قیمت لوله آلومینیوم با قیمت پروفیل آلومینیوم اختصاصی متفاوت محاسبه میگردد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بلاگ
نظرات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =

اینستاگرام دیجی آلوم