دیجی آلوم برند برتر تولید پروفیل آلومینیوم
شماره تماس :
09906023060

لیسانس ETA ایتالیا

نوشته شده توسط تیم محتوا

لیسانس ETA ایتالیا

فهرست مطالب

:امتیاز محصول و محتوا

لیسانس ETA ایتالیا (European Technical Assessments) از جمله اعتبار نامه های معتبر در زمینه ساخت، نظارت و بررسی محصولات ساختمانی و مقاطع تولید آلومینیوم خصوصا مقاطع مورد کاربرد در صنعت ساخت درب و پنجره ساختمانی و پروفیل های نما در ساختمان است. این لیسانس که به نام گواهی نامه ارزیابی فنی اروپایی نیز نامیده میشود به طور بسیار فراگیر در کشور ایتالیا و همچنین به طور گسترده در اروپا معتبر و قابل استناد است با بهره گیری از یک تیم طراحی بسیار قدرتمند اقدام به بررسی کاربردی مقاطع آلومینیوم مورد نیاز در صنعت ساختمان نموده است. شاید در نظر اول طراحی یک مقطع آلومینیوم کار آسانی باشد ولیکن زمانی که قرار باشد تمام جوانب و کاربردهای آن مقطع آلومینیوم مدنظر قرار گیرد لزوم تجربه کاری و تیم قدرتمند در بررسی پارامترهای مورد نظر ضروریست.

لیسانس ETA  ایتالیا

در کشورهای توسعه یافته، همواره اعتماد به شرکت های مشاور و طراح به منظور بررسی همه جانبه کاربردهای یک محصول طراحی شده شرط اول موفقیت یک مجموعه تولیدی است. وقتی یک مقطعی تحت لیسانس ETA  ایتالیا تولید می شود یعنی در طراحی آن مقطع کلیه کاربردهای آن دیده شده و چه در زمان ساخت و چه در زمان مونتاژ و پایان کار، نکته دیده نشده ایی وجود ندارد و هرآنچه باید تیم های مهندسی ETA  دیده اند.

آنچه در زمان طراحی یک مقطع آلومینیوم بسیار حائز اهمیت است نحوه قرار گرفتن ستونک ها و زوایای قرارگیری و لاستیک خور ها و روش های مونتاژ و در نهایت نمای کار اجرا شده است که توجه به هر کدام بدون در نظر گرفتن موارد دیگر کاری عبث است که این موضوع در پروفیل های تولید شده تحت لیسانس ETA  ایتالیا رعایت شده است و همین دقت در طراحیست که در تولید یک درب آلومینیومی یا تولید یک پنجره آلومینیومی یا اجرای یک نمای آلومینیوم به ما کمک میکند تا بهترین خروجی را در اجرا داشته باشیم و سازندگان صنعت ساختمان را به استفاده از پروفیلهای آلومینیوم تولید شده تحت لیسانس ETA  ایتالیا متمایل نماید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بلاگ
نظرات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 14 =

اینستاگرام دیجی آلوم