دیجی آلوم برند برتر تولید پروفیل آلومینیوم
شماره تماس :
09906023060

دستگیره هلالی

نوشته شده توسط تیم محتوا

دستگیره هلالی

فهرست مطالب

:امتیاز محصول و محتوا

اگر بخواهیم دستگیره هلالی و کاربرد آن در کمد ریلی را بیان کنیم باید گفت که دستگیره هلالی آلومینیومی یکی از پرکاربردترین مقاطع آلومینیوم در دسته یراق آلات کمد دیواری میباشد که در بازار تحت نام دستگیره متری آلومینیومی و دستگیره اچ هم شناخته میشود. این پروفیل آلومینیوم به طور معمول برای ام دی اف های 16 میل استفاده میشود ولیکن گاهی بر حسب نیاز برای ضخامت های بیشتر قالب اکستروژن اختصاصی ساخته میشود. از ابتدای پسندیده شدن دستگیره هلالی به عنوان دستگیره کمد دیواری، این مقطع آلومینیوم تغییرات بسیاری از لحاظ کیفیت کرده است. در ابتدا پروفیل 3 متری با وزن 1.2 کیلوگرم و با کیفیت درجه یک آنودایز شده ارائه میشد ولیکن با سودجویی هرچه تمام تر فروشندگان و سایر عرضه کنندگان این محصول، وزن آن روز به روز کمتر و کیفیت آن نیز هم. در حال حاضر پروفیل ها تا زیر 600 گرم بر سه متر هم کاهش یافته که به هیچ عنوان کاربردی نیست . بیشتر تولیدات نیز از مواد درجه دو تولید میشود. دیجی آلوم افتخار دارد که در مورد این محصول فقط وزن 850 گرم بر سه متر و تنها با کیفیت درجه یک و آنودایز عالی را تقدیم میکند.

علاوه بر دستگیره هلالی آلومینیومی، دو نوع ریل عنوان ریل پاگیر آلومینیومی و ریل پانگیر آلومینیومی در سایز های 4.5  و 5.5 سانت ، به جهت هدایت صحیح درب ها در پایین و بالا قرار دارند که این ها هم از جنس آلومینیوم هستند.

برای روشن شدن بیشتر دستگیره هلالی و کاربرد آن در کمد ریلی ناچاریم کمی در مورد روش ساخت کمد دیواری توضیحاتی را بیان نماییم. روش ساخت کمد دیواری که دستگیره هلالی به عنوان دستگیره آن عمل میکند شامل مراحل زیر میشود:

مرحله اول: مهم است که بدانیم چطور  کمد دیواری را  اندازه گیری کنیم. هرگز به اندازه گیری طول و عرض کار اکتفا نکنید چرا که در بسیاری از موارد دیوار ها و یا کف دچار ناشاقولی یا نا ترازی هستند و در زمان نصب کار شما را دچار مشکل خواهند کرد.

مرحله دوم: طراحی قفسه بندی کمد دیواری خیلی مهم است چرا که بدانیم در کجا چه طبقات و جداکننده هایی قرار دهیم.

مرحله سوم: نکته های مهم در قرار دادن کشوها و طبقات را بدانیم چرا که نقاط کور در کمد های ریلی بسیارند و کار را دشوار میکنند.

مرحله چهارم:ر روش محاسبه و طراحی درب کمد ریلی که مجهز به دستگیره هلالی میباشد را بدانیم.

مرحله پنجم: نوع بازشو درب ها را دقت کنیم و همچنین اگر طول کار بزرگ است مواظب تاب در ب باشیم. بخش اعظم این تاب توسط دستگیره هلالی آلومینیوم  گرفته میشود.

مرحله ششم: محاسبه میزان ام دی اف و ارسال نقشه برش به واحد برش کاری

مشتریان عزیز شاید پیش از سایت گروه مهندسی آلوپای  خرید میکردند  که در حال حاضر فعال و جهت رفاه حال مشتریان در این سایت به فروش آنلاین پرداخته ایم.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
بلاگ
نظرات

1 دیدگاه دربارهٔ «دستگیره هلالی»

  1. حسین احمدی

    سلام و روز بخیر
    آیا این پروفیل های دستگیره هلالی رو همواره موجود دارید؟
    بسته ها چند تایی هستند؟
    قیمت هم بفرمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

اینستاگرام دیجی آلوم