پروفیل آلومینیوم پارتیشن | پروفیل پارتیشن آلومینیومی | پارتیشن دوجداره | پارتیشن تک جداره

پروفیل آلومینیوم پارتیشن

پروفیل آلومینیوم پارتیشن

از جمله مهمترین و اساسی ترین مقاطع آلومینیومی که توسط تیم فنی گروه دیجی آلوم طراحی و به مشتریان عزیز خدمت رسانی میگردد زمینه کاری پروفیل آلومینیوم پارتیشن میباشد که با توجه به تنوع بسیار زیاد و همچنین تمایل به مشتریان به اختصاصی و انحصاری بودن مقاطع ، توانمندی این مجموعه در طراحی پروفیل آلومینیوم پارتیشن ، برگ برنده ایی در قیاس با سایر تولید کنندگان صنف آلومینیوم میباشد.

آنچه بیش از هر چیز در طراحی پروفیل آلومینیوم پارتیشن حائز اهمیت است توجه به زیبایی نمای کار انجام شده میباشد. بیشتر مجریان پارتیشن دوجداره یا تک جداره آلومینیومی به دلیل عدم اشراف به این کار و همچنین بی اطلاعی از پتانسیل های اکستروژن آلومینیوم ، در طراحی پروفیل آلومینیوم پارتیشن زیبایی کار اجرا شده را در نظر نگرفته و نتیجه وجود خط های تکراری در نما و یا اتصالات پیچی نازیبا میباشد.

نکته دیگر در طراحی پروفیل آلومینیوم پارتیشن ، روش نصب آسان پارتیشن ها میباشد. بسیاری از مقاطع موجود در شرکت های فعال در زمینه پارتیشن اداری به لحاظ نصب مشکلات فراوانی را دارا میباشند و این مسئله هم سرعت کار را پایین میآورد و هزینه نصب را افزایش میدهد. طراحی درست و اصولی قالب اکستروژن در حل این مسئله بسیار کمک میکند و کار را در دراز مدت تسریع میبخشد.

کیفیت سطح تمام شده پروفیل پارتیشن ، دیگر پارامتر تشخیص پارتیشن خوب از پارتیشن بد میباشد. در بسیاری از موارد در پروفیل آلومینیوم پارتیشن مشاهده میشود خطوط اکسترود بر روی سطح پروفیل خودنمایی میکند و به دلیل صرف نظر از بعضی عملیات ها در حین تولید، رسیدن به کیفیت تولید خوب در پروفیل آلومینیوم پارتیشن سخت میشود. گروه دیجی آلوم ، با رعایت اصول فنی چه در مراقبت و نگهداری قالب و در عملیات پایانی پروفیل ، توانسته محصول رقابتی با پروفیل های پارتیشن وارداتی تولید نماید.

برای طراحی با تیم فنی با ما در تلگرام در تماس باشید

نظرات شما

X
قالب ووکامرس