پارتیشن تمام شیشه | پروفیل پارتیشن تمام شیشه | پارتیشن شیشه ایی اداری

پارتیشن تمام شیشه

پارتیشن تمام شیشه

پارتیشن تمام شیشه به آن نوع پارتیشن هایی گفته میشود که از ترکیب پروفیل آلومینیوم تولیدی گروه دیجی آلوم و شیشه سکوریت در رنگ های مختلف دودی، سندبلاست یا شفاف به وجود آمده است.  به طور کلی در ساخت پارتیشن تمام شیشه ، بیس آلومینیومی به زمین متصل میشود و شیشه های قدی بر روی مقاطع قرار میگیرند و توسط لقمه های آلومینیومی محکم شده و در نهایت کاور آلومینیومی روی لقمه ها را پوشانده و پروژه پایان میپذیرد. این قبیل پارتیشن تمام شیشه تا ارتفاع 3.5 متر قابلیت اجرا داشته و تاثیر بسیار زیادی در بزرگتر نشان دادن فضای اداری دارد.

از ویژگیهای قابل توجه این مدل پارتیشن تمام شیشه، میتوان به نصب آسان و همچنین قابلیت تعمییر و جابجایی آسان اشاره کرد. به طور کلی در ساخت این قبیل پارتیشن تمام شیشه از شیشه 8 میل تا 10 میل سکوریت استفاده میشود و در صورتی که دوجداره باشد امکان نصب پرده هم در بین دو شیشه مهیاست.

هدف از به کارگیری پارتیشن اداری تقسیم بندی و جداکردن مکانها و فضاهای اداریست و در مقایسه با مصالح دیگر مانند دیوار گچی یا غیره از زیبایی متفاوتی برخوردار است.

مصالح مصرفی در پارتیشن تمام شیشه :

 آلومینیومی آنودایز شده

در ساخت استراکچر از آلومینیوم آنودایز شده استفاده میشود که آلومینیوم خام در پروسه ایی یک لایه اکسید بر روی پروفیل آلومینیوم مینشیند و مانع از اکسید شدن و سیاه شدن در فضای داخلی پارتیشن تمام شیشه میگردد و نما بسیار زیبایی را ایجاد کرده و طول عمر بیشتری نیز ایجاد میکند.

شیشه سکوریت

مهمترین عنصر پس از پروفیل در ساخت پارتیشن تمام شیشه، المان شیشه سکوریت است که از ضخامت 8 تا 10 میل استفاده میگردد و به طور معمول درب پارتیشن تمام شیشه نیز از جنس شیشه 10 میل سکوریت بوده و همراه با یراق آلات وارداتی اجرا میشود. توجه به این نکته ضروری است که در محاسبه متر مربع کار، قیمت درب به صورت لنگه ایی و جداگانه با یراق آلات محاسبه میگردد.

پرده

عنصر دیگر که بیشتر در پارتیشن های دوجداره استفاده میگردد، پرده کرکره میباشد که در دئ ضخامت 16 میلیمتر و 25 میلیمتر استفاده میگردد.

 

نظرات شما

X
قالب ووکامرس