دیجی آلوم برند برتر تولید پروفیل آلومینیوم
شماره تماس :
09906023060

روند افزایش قیمت آلومینیوم در سال 1400

نوشته شده توسط تیم محتوا

افزایش قیمت آلومینیوم

فهرست مطالب

:امتیاز محصول و محتوا

علی رغم گسترش بیماری کرونا در کشور چین قیمت فلز آلومینیوم در بازارهای جهانی همچنان رو به افزایش بوده و به بیشترین قیمت خود در 2 – 3 سال اخیر رسیده است.

افزایش قیمت آلومینیوم
افزایش قیمت آلومینیوم

بر اساس گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری فارس و به نقل از خبرگزاری راشاتودی،  پس از آنکه آمارهای اقتصادی کشور چین حاکی از افزایش تقاضا برای آلومینیوم است. قیمت این فلز در بورس لندن به بالاترین قیمت خود را از سال 2018 تاکنون به ثبت رسید . همچنین در صورت ثبت سفارش تحویل آن نیز برای سه ماه آینده خواهد بود.

بر این اساس قیمت هر تن آلومینیوم به 2304 رسید. بر اساس آمار و ارقام گمرک کشور چین میزان واردات و صادرات این فلز در ماه مارس افزایش یافته و مقدار صادرات بالغ بر 30 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

بر اساس همین آمار میزان واردات آلومینیوم نیز تا 40 درصد رشد داشته و به رقم 228 میلیون دلار رسیده است. تصمیم چین به عنوان بزرگترین مصرف کننده فلزات اساسی مبنی بر کاهش میزان انتشار کربن و کاهش تولید آلومینیوم در این کشور باز هم بر قیمت شمش آلومینیوم خواهد افزود.

بر اساس همین گزارش و احتمال کاهش تولید آلومینیوم در شین جینگ چین بازار بورس شانگهای با افزایش تقاضا برای بستن قراردادهای بیشتر روبروست. و این اشتهای بازار نشان از تقاضای بازار چین در دوران گسترش بیماری کرونا در سال 2021 برای کالاهای اساسی دارد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
بلاگ
نظرات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

اینستاگرام دیجی آلوم