پارتیشن دوجداره آلومینیومی | پروفیل پارتیشن دوجداره | پروفیل پارتیشن

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

در این مقاله تهیه شده توسط تیم فنی گروه دیجی آلوم، قصد داریم به توضیح انواع پارتیشن های اداری و به طور اخص پارتیشن دوجداره آلومینیومی بپردازیم چرا که یکی از مهمترین توانمندی های تیم فنی دیجی آلوم، مشاوره و طراحی انواع قالب اکستروژن مرتبط با پارتیشن های اداری هم دوجداره و هم تک جداره و هم تمام شیشه میباشد.

در تقسیم بندی پارتیشن اداری باید به انواع زیر اشاره کرد:

پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن دو جداره آلومینیومی

پارتیشن تک جداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره آلومینیومی (پارتیشن تمام شیشه)

 

در حال کلی ، با توجه به هزینه های ساخت قالب اکستروژن پارتیشن دوجداره ، که هم تنوع زیادی دارد و هم ابعاد بزرگی را شامل میشود پارتیشن دوجداره تمام ام دی اف نسبت به پارتیشن دوجداره آلومینیومی استقبال بیشتری از سوی سازندگان می شود ولی در کل هر دوی این مدل های پارتیشن از ترکیب ام دی اف و شیشه یا آلومینیوم و شیشه ساخته میشوند.

در ادامه شرح اقلام مصرفی در پارتیشن دوجداره آلومینیومی ، باید به ترکیب ام دی اف 16 میل با شیشه که بیشتر موارد شیشه 8 میل میباشد اشاره کرد که این شیشه ها گاهی شفاف و گاهی سند بلاست شده هستند.

در تعریف لغت پارتیشن دوجداره آلومینیومی باید به مفهوم تقسیم کننده و مجزا کننده فضای اداری با هدف تقسیم بندی مشخص و منظم که ضمن تامین این هدف، در زمینه آکوستیک کردن صدا نیز بسیار کمک کننده است.

گروه دیجی آلوم ، با افتخار اعلام میدارد با بیش از 10 سال تجربه در زمینه ساخت و تولید انواع قالب های اکستروژن ، تجربه های ارزشمندی را در زمینه طراحی و ساخت انواع پروفیل های  پارتیشن دوجداره آلومینیومی دارد که آماده به اشتراک گذاری و مشارکت با مشتریان جهت طراحی هرچه بهتر مقاطع مورد نیاز آنهاست.
برای طراحی قالب با واحد طراحی تماس بگیرید.

 

 

 

نظرات شما

X
قالب ووکامرس